Rozkład zajęć na rok szkolny 2015/2016

 

 

Stokrotki

 

Świerszcze

Misie

Biedronki

Zajączki

Rozkład zajęć na rok szkolny 2014/2015 

 

Tygodniowy plan zajęć BIEDRONKI

Tydzień I

PONIEDIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

 

7.30 - 10.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Joanna Suchwałko

7.30 – 9.30

programowe zajęcia przedszkolne

 p. Joanna Suchwałko

7.30 - 10.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Joanna Suchwałko

7.30 - 10.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Joanna Suchwałko

7.30. - 9.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Joanna Suchwałko

 

10.00 - 10.30

 religia

s. Bożena

9.30 - 10.00

 j. angielski

p. D. Kwiatkowska    

   10.00 - 10.30

religia

s. Bożena

10.00 - 10.30

 Gimnastyka na Sali Gimnastycznej

p. Joanna Suchwałko  

9.30- 10.00

j. angielski

p. D. Kwiatkowska-Ferenc

 

10.00- 10.30

 tańce z rytmiką  

p. D. Kałużna

 

10.30 - 13.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Joanna Suchwałko

 

 

13.30 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

10.30 - 13.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Joanna Suchwałko

 

 

13.30 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

10.30 - 13.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Joanna Suchwałko

 

 

13.30 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

10.00 - 13.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Joanna Suchwałko

 

 

13.30 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

 

10.30 - 13.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Joanna Suchwałko

 

13.30 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

 

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Zabawy z wierszem i piosenką"

p. Dorota Żuk

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Logopedyczne zabawy grupowe"

p. Dorota Żuk

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Mały sportowiec”

p. Dorota Żuk

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Zajęcia plastyczne"

p. Dorota Żuk

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Cała Polska czyta dzieciom"

p. Dorota Żuk

 

16.00 – 17.00

odbiór dzieci  sala 2

16.00 – 17.00

odbiór dzieci sala 2

16.00 – 17.00

odbiór dzieci  sala 2

16.00 – 17.00

odbiór dzieci  sala 2

16.00 – 17.00

odbiór dzieci  sala 2

 

 

 

Tygodniowy plan zajęć BIEDRONKI

Tydzień II

PONIEDIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

 

7.30 - 10.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

7.30 – 9.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

7.30 - 10.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

7.30 - 10.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

7.30. - 9.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

 

10.00 - 10.30

 religia

s. Bożena

9.30 - 10.00

 j. angielski

p. D. Kwiatkowska    

10.00 - 10.30

religia

s. Bożena

10.00 - 10.30

 Gimnastyka na Sali Gimnastycznej

p. Dorota Żuk

  

9.30- 10.00

j. angielski

p. D. Kwiatkowska-Ferenc

 

10.00- 10.30

 tańce z rytmiką  

p. D. Kałużna

 

10.30 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Joanna Suchwałko

10.30 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Joanna Suchwałko

10.30 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Joanna Suchwałko

10.00 – 10.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

 

10.30 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Joanna Suchwałko

 

10.30 - 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Joanna Suchwałko

 

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

""Zabawy z wierszem i piosenką"

p. Joanna Suchwałko

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

""Logopedyczne zabawy grupowe"

p. Joanna Suchwałko

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Mały sportowiec”

p. Joanna Suchwałko

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Zajęcia plastyczne"

p. Joanna Suchwałko

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"W świecie bajek"

p. Joanna Suchwałko

 

16.00 – 17.00

odbiór dzieci  sala 2

16.00 – 17.00

odbiór dzieci sala 2

16.00 – 17.00

odbiór dzieci  sala 2

16.00 – 17.00

odbiór dzieci  sala 2

16.00 – 17.00

odbiór dzieci  sala 2

 

 

 

 

 

 

Tygodniowy plan zajęć MISIE

Tydzień I

PONIEDIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

 

7.30 - 9.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Karolina Snarska- Zalewska

7.3010.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Karolina Snarska- Zalewska

7.30 - 9.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Karolina Snarska- Zalewska

7.30 - 9.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Karolina Snarska- Zalewska

7.30. - 10.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Karolina Snarska- Zalewska

 

9.30 - 10.00

 religia

s. Bożena

10.00 - 10.30

 j. angielski

p. D. Kwiatkowska    

9.30 - 10.00

religia

s. Bożena

9.30 - 10.00

 Gimnastyka na Sali Gimnastycznej

p. Karolina Snarska-Zalewska

  

10.00- 10.30

j. angielski

p. D. Kwiatkowska-Ferenc

 

10.30- 11.00

 tańce z rytmiką  

p. D. Kałużna

 

10.00 - 13.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Karolina Snarska- Zalewska

 

13.00 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

10.00 - 13.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Karolina Snarska- Zalewska

 

13.00 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

10.00 - 13.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Karolina Snarska- Zalewska

 

13.00 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

10.30 - 13.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Karolina Snarska- Zalewska

 

13.00 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

 

11.00 - 13.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Karolina Snarska- Zalewska

 

13.00 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

 

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Mały sportowiec"

p. Dorota Żuk

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Zajęcia przyrodnicze"

p. Dorota Żuk

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Zajęcia plastyczne"

p. Dorota Żuk

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Zabawy z wierszem i piosenką"

p. Dorota Żuk

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"W świecie bajek"

p. Dorota Żuk

 

16.00 – 17.00

odbiór dzieci  sala 2

16.00 – 17.00

odbiór dzieci sala 2

16.00 – 17.00

odbiór dzieci  sala 2

16.00 – 17.00

odbiór dzieci  sala 2

16.00 – 17.00

odbiór dzieci  sala 2

 

 

 

 

Tygodniowy plan zajęć MISIE

Tydzień II

 

 

PONIEDIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

 

7.30 - 9.30

programowe zajęcia przedszkolne

p.Dorota Żuk

7.3010.00

programowe zajęcia przedszkolne

p.Dorota Żuk

7.30 - 9.30

programowe zajęcia przedszkolne

p.Dorota Żuk

7.30 - 9.30

programowe zajęcia przedszkolne

p.Dorota Żuk

7.30. - 10.00

programowe zajęcia przedszkolne

p.Dorota Żuk

 

9.30 - 10.00

 religia

s. Bożena

10.00 - 10.30

 j. angielski

p. D. Kwiatkowska    

9.30 - 10.00

religia

s. Bożena

9.30 - 10.00

 Gimnastyka na Sali Gimnastycznej

p.Dorota Żuk

  

10.00- 10.30

j. angielski

p. D. Kwiatkowska-Ferenc

 

10.30- 11.00

 tańce z rytmiką  

p. D. Kałużna

 

10.00 - 10.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

 

10.00 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Karolina Snarska- Zalewska

10.00 - 10.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

 

10.00 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Karolina Snarska- Zalewska

10.00 - 10.30

programowe zajęcia przedszkolne

p. Dorota Żuk

 

10.00 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Karolina Snarska- Zalewska

10.30 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Karolina Snarska- Zalewska

 

11.00 - 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

p. Karolina Snarska- Zalewska

 

 

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Mały sportowiec"

p. Karolina Snarska- Zalewska

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Zajęcia przyrodnicze"

p. Karolina Snarska- Zalewska

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Zajęcia plastyczne"

p. Karolina Snarska- Zalewska

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Zabawy z wierszem i piosenką"

p. Karolina Snarska- Zalewska

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"W świecie bajek"

p. Karolina Snarska- Zalewska

 

16.00 – 17.00

odbiór dzieci  sala 2

16.00 – 17.00

odbiór dzieci sala 2

16.00 – 17.00

odbiór dzieci  sala 2

16.00 – 17.00

odbiór dzieci  sala 2

16.00 – 17.00

odbiór dzieci  sala 2

 

 

 

Tygodniowy plan zajęć MUCHOMORKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.00 – 7.30

schodzenie się dzieci, sala 2

7.30 – 10.30

programowe zajęcia przedszkolne

7.30 – 11.30

programowe zajęcia przedszkolne

7.30 - 12.00

programowe zajęcia przedszkolne

7.30 – 11.00

programowe zajęcia przedszkolne

7.30 - 11.30

programowe zajęcia przedszkolne

10.30 - 11.00

zaj. rytmiczno-taneczne

11.30 - 12.15

j. angielski

11.15 – 11.45

ćw. gimnastyczne

na s. gimnastycznej

11.00 - 13.00

BASEN

(pozostałe dz. zajęcia sportowo-rekreacyjne)

11.30 - 12.15

j. angielski

11.00 - 13.30

programowe zajęcia przedszkolne

12.15 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

 

12.00 – 13.00

religia

 

 

12.15 – 12.45

ćw. gimnastyczne na s. gimnastycznej

13.30-14.30

religia

 

13.00 - 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

13.00 - 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

12.45 - 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

14.30 – 15.00

programowe zajęcia przedszkolne

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Wyczarowane z papieru”

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

" Sportowe"

na s. gimnastycznej

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Teatralne"

 

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Mały Matematyk”

15.00 – 16.00

zajęcia dodatkowe

"Rytmiczno-ruchowe"

16.30 – 17.00

odbiór dzieci sala 2

16.30 – 17.00

odbiór dzieci sala 2

16.30 – 17.00

odbiór dzieci sala 2

16.30 – 17.00

odbiór dzieci sala 2

16.30 – 17.00

odbiór dzieci sala 2

 

 

 

 Tygodniowy plan zajęć SMERFY

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7:00 - 7:30 - schodzenie się dzieci (sala 2)

8:00 - 8:15 - gimnastyka poranna (sala 6)

7:00 - 7:30 - schodzenie się dzieci (sala 2)

8:00 - 8:15 - gimnastyka poranna (sala 6)

7:00 - 7:30 - schodzenie się dzieci (sala 2)

8:00 - 8:15 - gimnastyka poranna (sala 6)

 

7:00 - 7:30 - schodzenie się dzieci (sala 2)

8:00 - 8:15 - gimnastyka poranna (sala 6)

7:00 - 7:30 - schodzenie się dzieci (sala 2)

8:00 - 8:15 - gimnastyka poranna (sala 6)

 

9:15 – 9:45 - zajęcia gimnastyczne
(sala gimnastyczna)

 

 

9:45 - 12.00 - programowe zajęcia przedszkolne

p. I. Dembowska/ p. K. Raubo

 

 

12:00 - 13:00 - religia

s. Bożena

 

13:00 - 15:00 -  programowe zajęcia przedszkolne

p. I. Dembowska/ p. K. Raubo

9:30 - 10:00 - rytmika

p. D. Kałużna

 

10:00 - 12:15 -  programowe zajęcia przedszkolne

p. I. Dembowska/ p. K. Raubo

 

12:15 - 13:00 - j. angielski

p. D. Kwiatkowska - Ferenc

 

13:00 - 15:00 -  programowe zajęcia przedszkolne

p. I. Dembowska/ p. K. Raubo

 

9:00 - 10.00 - programowe zajęcia przedszkolne

p. I. Dembowska/ p. K. Raubo

 

10.00 - 10:30 - zajęcia gimnastyczne
(sala gimnastyczna)

 

10:30 -13:30 -programowe  zajęcia przedszkolne

p. I. Dembowska/ p. K. Raubo

 

13:30 - 14:30 - religia

s. Bożena

 

 

 

9.00 - 15.00 - programowe zajęcia przedszkolne

p. I. Dembowska/ p. K. Raubo

 

9.00 - 12:15 - programowe zajęcia przedszkolne

p. I. Dembowska/ p. K. Raubo

 

12:15 - 13:00 - j. angielski

p. D. Kwiatkowska - Ferenc

 

 

13:00 - 15:00- programowe zajęcia przedszkolne

p. I. Dembowska/ p. K. Raubo

 

Basen:

11:10 - ubieranie się dzieci

11.20 - wyjazd na basen
(basen: 11:45 - 12:30,

ok. 13:30 przyjazd z basenu
do przedszkola)

 

15.00 - 16.00 - zajęcia dodatkowe: " Mały artysta"- zajęcia plastyczne

(sala 6)

 

15.00 - 16.00 - zajęcia dodatkowe: "Mały redaktor"

(sala 6)

15.00 - 16.00 - zajęcia  dodatkowe: "teatralne"

(sala 3)

 

15.00 - 16.00 - zajęcia  dodatkowe: "Mały odkrywca"

(sala 6)

15.00 - 16.00 - zajęcia  dodatkowe: "Gry i zabawy sportowe"

(sala gimnastyczna)

 

Od godziny 16:00 do godziny 17:00 odbiór dzieci z sali numer 3.

*basen - podczas pobytu dzieci na basenie z dziećmi pozostającymi w przedszkolu p. I. Dembowska na zmianę z  p. A. Kulikowską prowadzi zajęcia sportowo - artystyczne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupy w roku szkolnym 2013/2014:



Grupa I „0” Promyki

 

Grupa II „0” Żabki

 

Grupa III „0” Gwiazdki

 

Grupa IV „Średniaki” Muchomorki